adsense alternatifi

Adsense Alternatifi

Günlerce belki de aylarca uğraştınız ve kendinize bir blog ya da web sitesi kurdunuz. Ama sıra Google Adsense ye geldi ve başvurdunuz. Ama bir türlü kabul edilemediniz ya da kabul edildiniz ama banlandınız. Demek ki başka yollar arıyorsunuz ve buradasınız. Çoğu web master bildiği fakat yeni başlayanlar için bir hatırlatma yapmak istedik. İşte sizin için Adsense alternafi olan 10 reklam firması,

  • Reklam Store

Reklam Store, sitenizde yayınlanan reklam gösterimi başına ödeme yapan bir şirkettir. Adsense alternatifi olarak çok tercih edilen bir firmadır. Gösterim başına ödeme yaptığı için iyi gelir istiyorsanız sitenizin yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde sitenizin hiti düşük ise kazancınızda o oranda düşük olacaktır. Google Adsense’ye göre başvuru onaylanması daha kolay olmaktadır. Reklam gelirleriniz 30 Türk Lirasını geçtiğinde ödeme eşiğine ulaşırsınız. Ödemeler her ayın başında yapılmaktadır. Buradan sisteme kayıt oluşturabilirsiniz.

  • Wordego

Wordego, onay süreci reklam store ye göre biraz daha zordur. Günlük tekil ziyaretçisi en az 1000 ve üstünde olan web sitelerini onaylamaktadır. Firma tıklama ve gösteri başına ücret ödemesi yapmaktadır. Ödeme eşiği 100 Türk Lirasıdır. Ödemeler 45 günlük aralarla yapılmaktadır. Eğer sistemden faydalanmak istiyorsanız buradan kayıt oluşturun.

  • Dgmax

Dgmax, onay süreci biraz zor olan firma daha çok kaliteli görünüm, yüksek hit ve özgün içerikli sitelere onay vermektedir. Sistemin çalışma prensibi tıklama başı maliyet, satış başına maliyet ve üyelik başına ücret politikasıyla çalışıyor. Ödemeler her ayın 15 inde yapılmaktadır. Buradan sisteme kayıt olabilirsiniz.

  • Admatic

Admatic, onay süreci kolay olan bir reklam platformudur. Reklam alabilmeniz için sitenizin com uzantılı olması gerekir. Reklam Store gibi gösterim başına ücret vermektedir. Yani sitenizin hiti ne kadar yüksekse o oranda reklam geliri sağlıyorsunuz. Ödeme alt limiti 50 Türk Lirasıdır ve ödeme günleri olarak ayın 25 ile 30 arasında gerçekleşmektedir. Buradan başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

  • Ligatus

Ligatus, verdiği reklamlar içerikle bütünleşmesi açısından dolayı daha çok gelir elde edebilirisiniz. Fakat onay alabilmeniz için sitenizin profesyonel bir görünüme ve zengin bir içeriğe sahip olması gerekiyor. Adsense ile beraber kullanılabilen Ligatus, bazen potansiyeli yüksek gördüğü sitelere kendisi reklam teklifinde bulunabiliyor. Ödeme eşiği 100 Türk Lirasıdır. Buraya tıklayarak başvuru sürecine girebilirsiniz.

  • Maxad

Maxad, Google Adsense Sertifikalı İş Ortaklarının yayıncılarının Adsense gelirlerini artırmak maksadıyla farklı optimizasyonlar yaparak daha fazla gelir elde etmesini sağlayan firmadır. Ödeme eşiğiniz 50 Türk Lirası ulaştığında ödemenizi alabilirsiniz. Ödemelerini her ayın 5 inde gerçekleşmektedir. Eğer ödeme gününüz resmi tatile geliyorsa tatilden önceki iş gününde yatırması kullanıcı açısından hoş bir harekettir. Sizde buradan başvurabilirsiniz.

  • Gittigidiyor

Gittigidiyor, affilite marketing yani size satış ortaklığı sunuyor. Yani sitenize koyduğunuz gittigidiyor bannerlar üzerinden tıklama başına maliyet ödemektedir. Ödeme eşiğiniz 100 Türk Lirasına ulaştığında kazancınızı talep edebiliyorsunuz. Ödemeler cuma günleri yapılmaktadır. Eğer sizde satış ortaklığı yapmak istiyorsanız buradan başvurabilirsiniz.

  • Linkwise

Linkwise, gittigidiyor gibi satış ortaklığına dayanmaktadır. Onay süreci kolaydır. Fakat reklamını yaptığınız ürünler üzerinden komisyon vermektedir. Ödeme eşiği gibi bir durum yoktur. Her ayın 30 unda bakiyenizdeki miktarı talep edebilirsiniz. Bu sisteme buradan başvurabilirsiniz.

  • Adcash

Adcash, en popüler reklam veren siteler arasındadır. Onay sürecinde problem çıkarmamaktadırlar. Adsense gibi birçok reklam formatı mevcuttur. Sitenize göre rahatlıkla istediğiniz formatı seçebilirsiniz. Ödeme eşiğinin 100 Euro ya ulaştığında talep edebiliyorsunuz. Ödeme günleri ise her ayın 1 ile 10 u arasında yapılmaktadır. Başvurmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

  • Adhood

Adhood, yerli girişimci olarak karşımıza çıkarken Adsense Alternatifi olma yolunda baya ilerlemiştir. Platform klasik online reklam hizmetleri vermektedir. Ödeme alabilmek için 100 Türk Lirası ödeme eşiğine ulaşmanız gerekmektedir. Ödemeler her ayın 1 ile 5 i arasında gerçekleşmektedir. Buradan başvuru yapabilirsiniz.

60

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz