Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

Aradan geçen 70 yılın ardından bankaya müşteri olan sayısı azalmıyor git gide artıyor. Akbank’ın 2019 yılı itibari ile 17 milyon müşteri bulunmakta. Bir çok şirket maaş ödemelerini Akbank üzerinden yaparak avantajlı hizmetlerinde daha hızlı ve güvenli olarak yararlanabiliyor.

akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Sağladığı hizmetlerle milyonlarca kredi kartı ve banka kartı dağıtan Akbank’da diğer bankalarda olduğu gibi elbet şüphelendiğiniz anlar olabiliyor. Kaldı ki bazen acil ihtiyaçlarınız için direkt müşteri hizmetlerine bağlanmak sizin için daha kolay oluyor.

Fakat her bankada hatta müşteri hizmetleri olan her şirkette operatöre bağlanmanız bir hayli uzun sürebilir.  Bu durum Akbank müşteri hizmetleri içinde geçerlidir. Oradan oraya yönlendiren mesajlar, tuşlamanızı isteyen bir çok ses, veya sesli yanıt sistemi gibi, sizleri müşteri temsilcisine bağlamadan işlemlerinizi telefon üzerinde tuşlamalı olarak yapmanızı istiyor.

Peki biz size bunun kısa bir yolu olduğunu söylesek.. Akbank müşteri temsilcisine kısa yolda bağlanmak nasıl olur diye düşünmeyin. Makalenin devamını okuyun;

İlk olarak Akbank müşteri hizmetlerinden müşteri temsilcisine bağlanmanız için 444 25 25 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.

Eğer sistemde telefonunuz kayıtlı ise sizi tanıyacak ve isminizle hitap edecektir. Ardından işlemlerinizi yapmanız için sizi sesli yanıt sistemine aktaracak ve sizde orada ne kadar müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum deseniz de sizi çıldırtacak ve yarım saatin sonunda telefonu kapatmak zorunda kalacaksınız. Fakat sinirlenmeyin!

Çünkü bu çıkan sesli yanıt sistemini aldatmanın da bir yolu var.  Sesli yanıt sisteminde sizde bir soru sormasını bekleyen telesekretere tek kelime olarak kampanyalar deyin.  İşte bu kadar. Biraz bekledikten sonra sizi en müsait müşteri temsilcisine direkt bağlayacaktır. Akbank kendi ürünlerini pazarlamak açısından bu işlem için bu kelimeyi söyleyen müşterilerine öncelik tanıyacaktır.

Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi, işinizi acil ve internet olmayan bir yerden yapmaya çalışıyorsanız bu yöntem hayat kurtarır. Fakat en ufak bir işlem içinde aramak müşteri temsilcisini sürekli meşgul bırakacak ve diğer kişilerin acil işlerini halletmesi için önüne geçeceksiniz.

Bu yüzden Akbank, normal şube ATM de olduğu gibi internet bankacılığı Akbank Direkt mobil gibi bankacılıkla kısa sürede işlemlerinizi yapmanız için size paneller oluşturarak kolaylık sağlamıştır. Bu yöntemleri de denemenizi tavsiye ederim.

57

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz