QNB Cardfinans Para Puanları Nerede Geçerlidir 2019

QNB Cardfinans Para Puanlarını Nerede Geçerlidir 2019

QNB cardfinans kart kullanarak yaptığınız harcamalar karşılığında banka size bu harcamaların karşılığında belli bir para puan vermektedir. Peki bu puanları nerelere de kullanabileceğinizi merak ediyorsanız işte detaylar yazımızın devamında,

qnb cardfinans para puanlrı nerede harcarım 2019
qnb cardfinans para puanlrı nerede harcarım 2019

Cardfinans Para Puanlarımı Nerede Harcayacağım

QNB Finansbank müşterisi olan kişilerin harcamalarında tercih ettiği bir kredi kartı türü olan Cardfinans diğer kredi kartları gibi size bazı kampanyalar çerçevesinde para puan kazandırmaktadır. Bu harcamalar çerçevesinde kazanılan para puanlar diğer kartlar gibi birden çok sektörde harcama imkanı sağlamaktır. QNB Finansbank’ın anlaşmalı olduğu birçok kurum ve kurumlarda biriken para puanlarınız sayesinde ücretsiz olarak alışveriş yapabilme fırsatınız olmaktadır. Banka tarafından belirlenen kampanya geçerliliği olan tarihe kadar ve anlaşma sağlanmış olan yerlerde kullanılabilen birikmiş para puanlar size avantaj sağlamaktadır.

QNB Finansbank’ın Hangi Kredi Kartları Vardır?

Biriktirmiş olduğunuz Cardfinans para puanlarınızı harcayabileceğiniz ve kampanya kapsamında biriktirebileceğiniz pek çok fazla kredi kartı ürün seçeneği banka tarafından siz kredi kartı kullanıcılarını sunulmaktadır. İşte sizin tercihinize kalan kredi kartı seçenekleri aşağıdaki gibidir.

– CardFinans Xtra kredi karı

– CardFinans kredi kartı

– CardFinans Emekli kredi kartı

– Xclusive kredi kartı

– Xclusive Doctors kredi kartı

– Fix Card kredi kartı

– CardFinans GO kredi kartı

– CardFinans Hemşire kredi kartı

– Taraftar takım kredi kartı

Bu sıraladığımız kredi kartlarının her biri farklı limitlere sahiptir. Sizin için limiti uygun olan kredi kartını tercih ederek banka başvurup kredi kartını alarak sizde Cardfinans para puanları yaptığınız harcamalar karşılığında banka ile anlaşması olan her yerde ücretsiz olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Cardfinans Para Puanlar 2019’da Acaba Nerede Geçerlidir?

Cardfinans kampanyalarından kazanılan puanlar nerede kullanacağını bilemeyince müşteriler araştırma yapıyor ve birçoğu belki de parapuanları kullanılamadan siliniyor. Bu puanları kullanabileceğiniz bir hayli fazladır. Bunların en bilinen markalar arasından size bir seçim sunuyoruz. Sektörel olarak büyük firmalardan bazıları aşağıdaki gibidir.

  • Market sektörü; Metro Gross marketler zinciri, Carrefour marketler zinciri, Kipa marketler zinciri, Gratis mağazaları
  • Mobilya ve Beyaz Eşya sektörü; Ikea mağazaları, Profilo Beyaz Eşya, Vestel, Regal, Kığılı Mağazaları, İpekyol Mağazaları, Vestel Mağazaları, Profilo Mağazaları, Regal Mağazaları,
  • Giyim sektörü; Kiğılı zincir mağazaları, Polaris ayakkabı ve terlik, İpekyol mağazaları, Flo ayakkabı mağazaları
  • Akaryakıt Sektörü; Bp akaryakıt istasyonları, Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları, Total Akaryakıt istasyonları
  • Online Alışveriş Sektörü; Hızlıal.com, n11.com, ciceksatis.com, ikea.com.tr, tchıbo.com.tr, Tozlu.Com, Lıdyana.Com, markafoni.com, e-bebek.com ve koctas.com.tr gibi hem mağaza alanlarında hem de online alışveriş sitelerinde kullanma imkanınız vardır. Para puanlar ile alışveriş ödeme gerçekleştirmek için ödeme seçenekleri kısmına geldiğinizde bu alandan ödeme yöntemini seçerken yapılabilir.

Cardfinans 1 Para Puan Kaç Paradır?

Cardfinans’ın sunmuş olduğu kampanyalar karşısında biriktirmiş olduğunuz para puanların karşılı olarak her 1 parapuan 1 Türk Lirası’dır. Biriktirmiş olduğunuz para puanları güle güle harcayınız.

135

Cevap

  1. Balim
    Mart 6, 2019

Yorum Yaz