PropellerAds
emekliye kredi veren bankalar 2019

Emeklilere Kredi Veren Bankalar 2019

Ülkemiz de emekliler adına birçok yenilikler getirilmektedir ve her geçen yıl bankalar arasında da emeklilerimiz için kıyası bir mücadele içerinse girilmiştir. Çünkü Türkiye de emekli sayısı resmi kayıtlara göre tam yüz ülkenin nüfusunu geçti ve bu da demektir.

emekliye kredi veren bankalar 2019

Emekliye Kredi Veren Bankalar 2019

Bankalar için para işletme alanında eşi benzeri bulunmayan bir avantajdır. Emeklilik maaşlarını kendi bankalarından çekmek adına teminatlar ile birlikte birçok banka da Emeklilere Kredi Kampanyası başlatmış ve sizlere kredi çekimlerinde büyük kolaylıklar sunmuşlardır.

PropellerAds

Bunun en büyük sebebi de maaşlarınızı o bankadan çekmeniz adına gerçekleşmiş ve zaten devlet tarafından her ay maaşınız düzenli olarak yatırıldığı için içerisinden de otomatik olarak kredi tutarınızı yani aylık taksitiniz kesildiği için bankalar adına büyük bir garanti teşkil etmektedir.

Maaş aldığım bankayı değiştirmeli miyim?

Bu yüzden bankalar da kendi arasında bir rekabete girerek birçok bankada ilk krediye istinaden ödeme erteleme ya da maaşınız bağladığınız için sizlere hediye para verme gibi birçok kampanyaları da beraberin de getirmektedir.

Sizlerde bankalar ile yapacağınız sıkı bir pazarlık neticesin de kampanyalarınızı daha iyi hale getirebilir. Bu avantajları onlara sunarken de aynı zaman da sizler de kendi menfaatinizi düşünmüş olursunuz. Çünkü bankalar arası herhangi bir sicil sorunlarınız yok ise bütün bankalardan dilediğiniz zaman maaşınızın on katına tekabül edecek olan krediyi aynı gün içerisinde çekebilirsiniz.

Krediyi nereden çekebilirim

Bunun içinde bankaların üretmiş olduğu Emeklilere Kredi Kampanyasından sizlerde faydalanmış olursunuz. PTT ile anlaşmalı olan emekliler için de ideal sunumlar ortaya koyulmuştur, Aktif bank anlaşması sayesinde de artık birçok kredi kampanyaları da emeklilerin olmaktadır.

Gündem de halen emekli maaşına olan zam konusu yer alsa da birçok emeklinin istediği özgür bir şekilde her bankadan kredi çekme imkânına ulaşmasıdır. Anlaşmalı emekli maaşını çektiği bankadan dilediği gibi kredi alabiliyor fakat diğer bankalardan kredi alabilmesi için maaşını aynı bankadan çekilmesini ön koşuyorlar.

PropellerAds

Bu durum zaman içerisinde de çözüme ulaşacaktır, fakat şimdilik mevcut maaşınızı çektiğiniz bankalardan kredinizi almanız sizin için en ideal olanıdır. Emeklilere özel krediler de herhangi bir farklı faiz oranı uygulanmıyor.

50

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz