en düşük faizle ihtiyaç kredi veren bankalar 2019

En Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019

Günümüz Türkiye’sinde yüksek faizlerle başa çıkmak inanın herkes açısından gerçekten zor bir durumdur. Bizlerde sizlere bir kolaylık ve araştırmalarınızda bir fayda sağlamak için düşük faiz ile ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırdık.

en düşük faizle ihtiyaç kredi veren bankalar 2019

İnternet ortamında sıkça adından bahsettiren Burgan bank Gelişimi ve büyüyebilmek adına kaliteli bir hizmet sunmak için müşterilerine 1,38 den başlayan faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor.

 Bankalar arasında en çok müşteriye sahip ve sağlam kökenli olarak yıllardın vatandaşın hizmetinde olan İş bankası 1,47 faiz oranı ile takip ediyor.

 CepteTeb de müşterilerine en düşük faiz oranı vermek için çalışmalarını sürdürüyor ve 1,80 faiz oranı ile kredi imkanı sağlıyor. 

OdeoBankın kampaya yolu ileNakit Hazır Yaz Kampanyasından yararlanarak 1,59 faiz oranı ile kredi çekebileceksiniz. 

 Aynı şekilde şubesi işlem yapan Enpara da 1,59 faiz oranı ile kredi imkanı sağlıyor.

Bunu yapı kredi %1,51

İNG bank %1,30 , 

Vakıf Bank %1,75

Garanti Bankası %1,59 

Akbank 1,58 faiz oranı  ile takip ediyor.

Yukarıda belirtilen kredi faiz oranları kredi kullanacak kişinin Findeks kredi notuna göre değişmektedir. Findeks kredi notunuzun düşük olması bankalarda daha yüksek faizli kredi almanıza sebep olabilmektedir. Ayrıca bankaların sunduğu paketler ile beraber kullanıldığında da farklılık gösterebilmektedir.

82

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz