evlilik için kredi veren bankalar 2019

Evlilik İçin Kredi Veren Bankalar 2019

Evlilik kredisi veren devlet destekli bankalar sayesinde 2019 yılında evlenenlerin düğün masraflarını kolay yolda halledebilecekler. Bir nevi ihtiyaç kredisi olan bu kredi türünü hangi bankalar verir sizin için araştırdık.. içeriğimizin devamında ise, devlet destekli faizsiz evlilik kredisi nasıl alınır ona da değindik.

evlilik için kredi veren bankalar 2019
evlilik için kredi veren bankalar 2019

Evlilik İçin Hangi Bankadan Kredi Çekebilirim?

Belirli dönemlerde faiz oranları düştüğü gibi evlilik sezonunda da faiz oranları düşürülüyor ve hatta başvuru inanamayacak kadar kolay hale gelmiştir. SMS yolu ile başvuru yapabileceğiniz bu kredi için 2019 yılının ilk çeyreğine gelmiş bulunmaktayız. işte bu bankalar neler detaylı inceleyelim;

VakıfBank Evlilik Kredisi

Beyaz eşyadan tutun mobilya ya kadar hatta geriye kalan tüm düğün masraflarını tek bir borç halinde ödemek istiyorsanız evlenenlere kredi veren bankalardan biriside Vakıf Bankdır. Direk şubeden başvuru yaparak vakıfbank evlilik kredisine ulaşabilirsiniz. gerekli evrakları hazırladıktan sonra bütcenize göre bir plan yaparak 46 aya kadar taksit imkanları sunuyor. faiz oranı ise 2.05 dir. dilerseniz ipotek göstererek bu oranı 2.0′a bile düşürebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Düğün Kredisi

Masraflarınıza finans sağlayabilecek diğer bir bankada yapı kredi bankasıdır. 48 aya varan taksit seçenekleri ile, yapı kredi bankası sizlere, düğün kredisi verebilmektedir. faiz oranın 2.04 olduğu yapı kredi bankasına başvuruyu direk şubeden veya internet veya telefon şubesinden yapma imkanına sahipsiniz.

Burgan Bank düğün kredisi

Masraflarınız için kapılarını açan bir diğer banka ise burgan bankdır. bütcenizi sarsmadan ödeme planı yaparak vade sayısına göre özel faiz oranları ile tüm masraflarınızı karşılamaya hazır bir bankadır. burgan bankın eski müşterileri daha avantajlı oluyor. bir çok kampanyadan da yararlanabiliyorlar.

Masrafsız Akbank Düğün Kredisi

Başlıktanda anlayacağınız gibi, akbank masraflarını almadan en avantajlı kredi verme imkanı sağlıyor. faiz oranı ise 2.19 dur. 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlıyor. bütcenize uygunda ödeme planı çıkartıyor.

Ziraat Bankası Düğün kredisi ve avantajları

Ziraat bankası devlet destekli bir banka olduğu için vatandaşı kollayabiliyor. en iyi kredi almak imkanı sağlayan bankanın düğün kredisi için uyguladığı faiz oranı 2.02 dir. düşük olarak gözüksede en fazla 5 yıl vade ile kredi çekebiliyorsunuz. diğer bir avantajı ise, düğün kredisi çektikten sonra dilerseniz çeyiz hesabı açarak birikiminize devlet %20 katkı payı koyuyor. Ziraat bankası düğün kredisi çekmek isteyenler internet şubesi mobil şube telefon bankacılığı veya Direk şube den işlemlerini kolaylıkla yapabilir.

169

2 Responses

  1. Emre
    Şubat 28, 2019
  2. Merve Aymak
    Mart 3, 2019

Yorum Yaz