PropellerAds
Findeks kredi notu sorgulama

Findeks Kredi Notunu Ücretsiz Öğrenme 2019

Findeks kredi notu, bankacılık işlemlerinizi yaparken, bankaların veya diğer benzeri kurumların size nasıl güveneceğini ölçeklemek için kullandıkları KKB kuruluşu bir puanlama sistemidir. Hemen hemen tüm bankalar kredi vermeden önce veya kredi kartı vermeden önce bunlara göz atar.

findeks kredi notu ücretsiz sorgulama
findeks kredi notu ücretsiz sorgulama

Siz geçmişinizi unutsanız dahi, bankalarla olan geçmişinizi hem bankalar hem de KKB’nin yan kuruluşu findeks yapar. Her fırsatta sizin yüzünüze vurmaktan hiç çekinmezler.

PropellerAds

Peki findeks risk raporuna ulaştığınızda ne yapmanız gerekiyor. neler yapabilirsiniz bunları bilmeniz gerekmektedir. Örneğin kredi çekmeden önce kontrol etmeniz halinde, ne kadar kredi çekebilirsiniz, bankalar size ne kadar güveniyor bunları sürekli görebilirsiniz. İyice araştırmalar yaparak durumu düzeltebilirsiniz de. Zaten bir içeriğimiz de kredi notu düşük olan vatandaşın nasıl yükseltebileceğini anlatmıştık.

Çalıştığınız bankadan da olmak üzere, findeks.com üzerinden de ve hatta SMS ile de findeks risk raporunuza bakabilir kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Her şeyin bir bedeli olduğu gibide bunu her seferinde güncel bir şekilde öğrenmek içinde bir bedel ödemek zorundasınız. Hangi yolu tercih ederseniz edin bu bedel yine karşınıza çıkacaktır.

Peki findeks risk raporunu ve kredi notunuzu nasıl öğrenebilirsiniz işte detaylar,

Findeks Kredi Notunu Ücretsiz Öğrenme

Findeks kredi notunu maalesef ki ücretsiz olarak öğrenme imkanınız yoktur. Kredi notunuzu öğrenebilmeniz için bir takım ücretli uygulamalardan faydalanmanız gerekiyor.

Findeks Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim

Kredi notunu ve findeks risk raporunuzu çalıştığınız bankanın, mobil veya internet bankacılığı aracılığı ile kolayca ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde orada da bir ücret talep edilmektedir. Bu ücreti kredi kartınızdan veya hesap kartınızdan çekebilirsiniz.

PropellerAds

Bir diğer yol ise, SMS yöntemi ile olacaktır. Bu yolla yaklaşık 10 tl ye kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi limitinizde detaylı görebilirsiniz. Yapmanız gereken ise, 1122 nolu numaraya TCK nosu ve doğum yılınızı yazıp gönderdiğiniz de hangi operatör olursa olsun size kredi notunuzu çıkartacaktır.

Başka bir yol ise direk findeks.com üzerinden yapılmaktadır. Buradan da kredi notunuzu bir üyelik açarak öğrenebilirsiniz. Oluşturacağınız her rapor için, en fazla 12 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz. Güncellemeler aydan aya olacağın dan çok sık takip etmek istiyorsanız aboneliklerde oluşturabilir ve bundan faydalanabilirsiniz.

Findeks notunuzu öğrendikten sonra banka faizlerini incelemeniz iyi olacaktır. Sizde ön araştırma için bankalar ve krediler başlığı altında kredi detayları hakkında okuyarak fikir edinebilirsiniz.

82

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz