PropellerAds
Halkbank 'Halk Destek Kredisi' Nedir?

Halkbank ‘Halk Destek Kredisi’ Nedir?

Halkbank, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan veya biriken kredi kartı borçlarını yapılandırmak isteyen müşterilerine “Halk Destek Kredisi” adı altında kullandıracağı kredi ürününü geçtiğimiz günlerde açıkladı.

Kampanya hakkında açıklama yapan Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, müşterilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtmiştir. Halkbank, halkın bankası sloganıyla müşterilerine sundukları kredili ürünlerle nakit ihtiyacı sorununu gidermeyi hedeflemektedir. Bu anlamda ekonomiye can verme adı altında devletimizin başlattığı kampanyaya müdahil olmuş ve ekonomimizin istikrarını sağlamak için katkıda bulunan bir bankadır.

PropellerAds

Kredi paketinde müşterilere sunulan Halkbank kredi kartı kullanıcılarının, Halkbank ve diğer bankalara ait kullandıkları kredi kartlarının borçlarını aylık yüzde 1,10’dan başlayan faiz oranları ile yapılandıracağını duyurmuştur. Ayrıca müşterilerin aylık gelirlerine göre ödeme planı oluşturup 60 aya kadar vade ile yapılandırma imkânından faydalanabileceklerdir. Kısaca açıklamak gerekirse paketin içeri şöyledir.

Kampanya kapsamında tüm kredi kartları borçlarınızı faiz oranı yüzde 1,10’dan 1 ile 24 ay arasına kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Eğer bu süre sizin için çok kısa bir zaman ise Halkbank, yüzde 1,20‘den 25 ay ile 60 aya kadar vade imkânı sağlayabilmektedir. Ayrıca ödemeler konusunda da kolaylık sağlamıştır. Ödeme türünü dilerseniz 3 ay da bir ödemeli eşit taksit veya serbest ödeme kolaylığı sunmuştr..

Halkbank’ın sunduğu Halk Destek Kredisi ürününden faydalanabilmeniz için şubelere gidip bizzat başvuru yapmanız gerekmektedir.

74

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz