ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

ING Bank’a işi düşen ya da devamlı çalışan birçok kişi mutlaka müşteri hizmetlerini aramıştır. Merak ettiğimiz konularda veya yaşadığımız problemlerde ve hatta ürün başvurularında bile müşteri hizmetlerini arayarak yardım almayı deniyoruz. Fakat tahmin edebiliyorum ki siz de benim gibi müşteri hizmetlerine bağlanabilmek o kadar da kolay olmuyor diyorsunuz. Kolay yolu var. Nasıl mı?

ING Bank Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Yeni çıkan teknolojiye ayak uyduran bankalar, telefon bankacılığında vakit kaybını kendilerince azaltmak, ayrıca ürünlerinin tanıtımını yapmak için bizleri sesli yanıt sistemine yönlendirmektedir. Fakat bu sesli yanıt sistemine dert anlatmaya çalışmak bizi oldukça zorluyor. Kimi zaman müşteri temsilcisine ulaşmak istediğimizde tuşladığımız numaralar ile menü içerisinde dolanıp sinirden telefonu kapatmak zorunda kalıyoruz değil mi?  İşte bu yazımızda sizlere yardımcı olabileceğimi düşündüğüm ve güncel olarak denenmiş olan ING Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

ING Bank müşteri temsilcisine direk nasıl bağlanabilirim?

İlk yapacağımız iş hizmet aldığınız bankanın müşteri hizmetleri numarasını doğru bir şekilde öğrenmelisiniz. Genellikle müşterisi olduğunuz bankaya ait bankamatik ya da kredi kartının arka kısmında belirtmektedirler. Biz müşteri hizmetlerine aşağıda belirttiğim numaradan ulaşacağız. Fakat baştan belirtmek isterim ki vereceğimiz yöntem müşteri hizmetlerinin sisteminde güncelleme yapması durumunda değişebileceğini unutmamalısınız.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 0 600

Yukarıda belirttiğim numaradan ING Bank Müşteri Hizmetlerine bağlandıktan sonra aşağıdaki adımları sırayla uygulamanız durumunda müşteri temsilcisine direk olarak bağlanabilirsiniz.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Operatörüne Direk Bağlanma Güncel Yöntem

  • İlk olarak 0850 222 0 600 numaralı ING Bank Müşteri Hizmetlerini arayalım,
  • Gerekli olan işlem menülerini ve bazı tanıtım uyarılarını dinledikten sonra banka sizden kişisel birkaç bilgi istemektedir. Örnek verecek olursak cep telefonu numaranızı, kullandığınız ve şifresini bildiğiniz bir kart numarasını ya da biliyorsanız müşteri numaranızı, TC Kimlik no ve benzeri bilgileri sisteme girdikten sonra devam ediyoruz,
  • Sesli yanıt sistemine ulaştığınızda siz ilk olarak “Müşteri Temsilcisi” diyeceksiniz.,
  • Daha sonra gelen sesli yanıt sisteminde “Bunların dışında” diyerek devam etmeniz durumunda müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.
  • Fakat sesli yanıt sisteminin hata vermesi durumunda telesekreterin saydığı menüden sıra ile ilk önce 3’ü ve ardından 0’ı tuşlamanız durumunda sonuca varacaksınız. Fakat tuşlama yaparken hızlı bir şekilde değil de çok kısa  süre bekleyerek basarsanız menü işleme almış olur.

 Bu konuda diğer bankalara ait müşteri hizmetleri numaraları hakkında problem yaşıyorsanız ve bilgi edinmek istiyorsanız da Müşteri Hizmetleri isimli bölümümüzü incelemenizde fayda var.

73

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz