iş bankası eğitime yönelik kampanya

İş Bankası Eğitime Yönelik Kampanya

İş bankası eğitim için verdiği yeni kampanyadan haberiniz var mıydı? İş bankası öğrencilerin eğitim masraflarını karşılamak amaçlı eğitim kredisi vermeye başladı. Tüm detaylar içerikte.

iş bankası eğitime yönelik kampanya
iş bankası eğitime yönelik kampanya

Bankaların eğitime yönelik yaptığı çalışmalar sayesinde bir çok öğrenci eğitim masraflarını bu bankalardan karşılamaya başladı. Daha önceki içeriklerde bazı bankaların öğrenciye kredi kartı verdiğini açıklamıştık. Şimdi ise iş bankasının öğrencilerin eğitim masraflarını karşılamak amaçlı yaptığı çalışmadan sizlere bahsetmek istiyoruz.

Özel okullarda okumak isteyen öğrenciler için de Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler içinde avantajla dolu bu kampanya sayesinde faydalanan öğrenciler eğitim için yapacakları masrafları bu kredi ile tek bir çatı altında toplayabilecekler.

İş bankası öğrenciler için üniversite, özel okul ve yurt dışı eğitimleri için harcamalarını finanse edebilecekleri bir yol ile karşımıza çıkıyor.

Ayrıca iş bankası bu krediyi vermek için öğrencinin bağlı olduğu kurum ile her hangi bir bağlantı olması şartıda istemiyor. Ayrıca 12 aya kadar taksitlendirebileceğiniz krediyi rahatca geri ödeyebileceğinizi garantisi veriyor.

Örneğin özel okula kayıt olan öğrenci ücreti ödedikten sonra bunu faturalandırıp iş bankasından krediyi onların hesabına attırabiliyor istersede yaptığı tüm harcamaları belgelendirip karşılığını nakit olarak alabiliyor.

İş bankası bu kredi kampanyası için azemi olarak ödeme taksitini (vadesini) 12 ay ile sınırlandışmıştır.

10 bin TL kredi çekecek olan içinde 100 bin TL kredi çekecek olan içinde faiz oranı %2.15 olarak tek kalem altında tutuyor. Ekstra primler ve sigorta giderleri ile 10 bin tl kredi çekecek olan kişi yaşına görede ödeme planı çıkartılarak 10200 tl civarı masraflarla birlikte kredi çekmiş oluyor. Bu krediye hemen sahip olmak için iş bankasında başvurabilirsiniz.

126

7 Responses

 1. barbi giydirme
  Mart 9, 2019
 2. İYTE Store
  Mart 9, 2019
 3. ankara web tasarım
  Mart 10, 2019
 4. MissWhence
  Mart 10, 2019
 5. Klima Bakımı
  Mart 10, 2019
 6. blog nasıl açılır
  Mart 14, 2019
 7. Kesin Bilgin
  Mart 26, 2019

Yorum Yaz