oturduğun yerden para internetten para kazanma

Oturduğun Yerden İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Artık teknoloji çağında yaşadığımız kaçınılmaz bir gerçektir. Kimilerimiz oyalanmak için teknolojiyi kullansa da aramızda öyle birileri var ki mevcut teknolojiyi kullanarak gelir elde etmektedir.

internetten para kazanma yolları
internetten para kazanma yolları

İnternet Üzerinden Para Kazanılır Mı?


Teknoloji çağının en büyük gelişimi bilgisayar ve internet ağının yaygınlaşmasıdır. Hal böyle olunca artık birçok kişi oturduğu yerden internet üzerinden para kazanmaya başladı. Sende mi kazanmak istiyorsun ama nereden başlayacağını bilmiyor musun?

İnternet üzerinden tabi ki de para kazanılır. Konu internet üzerinden para kazanmak olunca birçok insanın aklı karışıyor. Nereden ve nasıl kazanacağını bilmiyor. Ama etrafınıza baktığınızda ya da sosyal medyayı takip ettiğinizde bu kişileri görüyorsunuz.

Araştırmaya giriyorsunuz ve bir sürü seçenek karşınıza çıkıyor. Biz burada hepsine değinmeyeceğiz. Şu an birçok web site sahibinin ve Youtuber’ların gelir elde ettiği reklam sisteminden biraz bahsedeceğim. Yani konumuz Google Adsense olacak.

Google Adsense Ne İşe Yarar?

Oturduğun yerden para internetten para kazanma
Oturduğun yerden para internetten para kazanma

İnternette para kazanmak isteyenler için birçok reklam şirketi vardır. Bu reklam şirketleri sizin açtığınız web sitesinin sayfalarında reklam yerleştirmek suretiyle size belirli süre için belirli ücret verirler. Ama bu sizi yıldırabilecek uzun uğraşlı işlerdir.

Tek tek reklam verecek firma bulmak yerine daha kolay bir yöntem olan ve tüm şirketlerden reklam alarak ve bunları tek bir platformda toplayıp size reklam yayıncılığı sunan Google firmasının yan kuruluşu olan Google Adsense sizin için iyi bir alternatif olacaktır.

Google Adsenseye Nasıl Başvurmak İçin Ne Yapmalısınız?

İlk öncellikle kendinize bir blog sitesi ya da Youtube kanalı açarak işe koyulmalısınız. Çünkü internet ortamında oturduğunuz yerden yapabileceğiniz en kolay başlangıç bu yöntemlerden birisidir.

Fakat açmak istediğiniz blog sitenin yazıları veya ekleyeceğiniz içeriğin özgün olması önemlidir. Eğer yaptığınız iş özgün olmaz ise yani kopyala yapıştır yaparsanız bir sonuca ulaşamazsınız. Zaten her iş öyle değil midir? Adsense de bu konuya çok dikkat etmektedir.

Ancak Adsense ve konusunda daha fazla ek gelir elde etmek için bilgi sağlamak istiyorsanız yayın kaynağımız olan kredifikir.com’u ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

123

6 Responses

 1. hgs yükle
  Mart 8, 2019
 2. JingleON
  Mart 9, 2019
 3. Andaç
  Mart 16, 2019
 4. Kesin Bilgin
  Mart 18, 2019
 5. Yazar
  Mart 26, 2019
  • By Para Defteri
   Mart 26, 2019

Yorum Yaz