vakıfbank kredi faizleri düştü 2019

Vakıfbank Kredi Faiz Oranlarında Yapılan İndirim 2019

Piyasaya can vermek, ekonomik olarak kalkınmaya yardımcı olmak ve vatandaşı finansal olarak dar boğazdan kurtarmak için devlet bankaları olan Zıraat bankası, Halk bank ve Vakıf bank taşıt kredisi , bireysel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi gibi kredileri içeren çeşitli paketler ve kampanyalar sundu.

vakıfbank faiz oranlarını düşürdü
vakıfbank faiz oranlarını düşürdü

Vakıf bank en son piyasaya sürdüğü kobi destek kredisi ve borç yapılandırma kredilerinin ardında konut kredisi , bireysel ihtiyaç kredisi , taşıt kredisi ne yönelik faiz indirimi yaptı. Bireysel ihtiyaç kredisi , taşıt kredisi ve konut kredisi faiz oranlarına yapılan indirim seçim yapılan krediye göre farklılık gösteriyor.

 • Vakıf bank konut kredisi faiz oranları indirimi

Vakıf bank ın indirime gittiği bireysel ihtiyaç kredisi , taşıt kredisi ve konut kredilerinden , konut kredisi 1.5 milyon tl kredi borcuna kadar olan kredilere konut kredisi faiz oranı % 1,63 ten % 1,49 a kadar indirim yapıldı. Vakıf bank müşterileri 100 bin tl lik konut kredisini 10 yıl vade ile kullandığında bu indirimden faydalanarak konut kredi sinden 13 bin 120 tl avantajlı duruma düşecektir.

 • Vakıf bank taşıt kredisi faiz oranları indirimi

Vakıf bank ikinci el ve sıfır araçlarda kullanılan taşıt kredisi faiz oranlarını % 1,72 den  % 1,55 çekti. Burada çekilecek olan 100 bin tl lik taşıt kredisi için 48 ay vade kullanılırsa çekilen bu taşıt kredisinden 6 bin 469 tl lik bir avantaj yakalamış oluruz.

 • Vakıf bank bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları indirimi

Vakıf bank ın bireysel ihtiyaç kredisi , konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarına yapılan indirim ile bireysel ihtiyaç kredileri faiz oranlarında yapılan indirim % 1,77 den başlayan bireysel ihtiyaç kredileri faiz oranları % 1,59 dan başlayan faiz oranlarına çekildi. Vakıf bank tan çekilen 10 tl lik bireysel ihtiyaç kredisi 36 vade ile yapılan faiz indiriminden faydalanarak bu bireysel ihtiyaç kredisinden 490 tl lik kar sağlamış oluruz.

174

5 Responses

 1. otomobil
  Mart 2, 2019
 2. Merve Aymak
  Mart 3, 2019
 3. fön sesi
  Mart 3, 2019
 4. Balim
  Mart 4, 2019
 5. Merkez Teknik Servis
  Mart 25, 2019

Yorum Yaz