PropellerAds
Vakıfbank 'Yanındaki Güç Paketi' Nedir? Nasıl Başvuracağım?

Vakıfbank ‘Yanındaki Güç Paketi’ Nedir? Nasıl Başvuracağım?

Vakıfbank, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve ekonominin dinamizmini sağlamak için takipteki borçlarından kurtulmak isteyen  ve belirli bir düzene sokmak isteyen bireyler veya ticari işletmeler için kolları sıvadı.

Vakıfbank Yanındaki Güç Paketi Kredisi

Türkiye’nin devlet sermayeli ve köklü bankalarından biri olan Vakıfbank, ülke ekonomisine destek verme konusunda diğer kamu bankaları gibi ekonomiye can suyu kampanyasına bende varım dedi ve ekonominin vazgeçilmez temel direği olan biz bireylerin kredi kartı borçlarını ödemekte zor duruma düşmesini önlemek amacı ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için “Yanımdaki Güç Paketi” adı altında kredi imkânı sundu.

PropellerAds

Yanımdaki Güç Paketi Nedir?

  • Vakıfbank yanındaki güç paketi ile bireysel kredi kartı ve diğer banka kredi kartı müşterilerine 1 ay dan 24 aya kadar yüzde 1,10 faiz oranı ile taksitlendirme imkânı sunmaktadır.
  •  Daha uzun sürede ödemek isteyen müşteriler 25 ay ile 60 ay arası bir vade seçtiğinde yüzde 1,20 faiz oranı uygulanmaktadır.
  • 100 bin Türk Lirası’na kadar takip borcu olan müşterilerin faiz sıfırlama fırsatı sunmaktadır. Bu imkândan faydalanmak için Vakıfbank borcunuzu 12 ay vade ile eşit taksitlendirmektedir.
  • Bu kapsamın için düşük faizle ile yapılandırma imkânı da sunulmaktadır. 2018 yılı Aralık ayının son gününe kadar olan tarih itibari ile ödemelerin 31 gün ve üzerinde bir gecikme söz konusu ve Vakıfbank müşterisi olan kişiler faydalanabilmektedir. Eğer bireysel müşteriyseniz 3 ay ödemesiz şekilde 36 ay vade sunulmaktadır. Ticari müşteri iseniz 6 ay ödemesiz toplam 60 ay vade imkânı bulunmaktadır.

Nasıl Başvuracağım?

            Başvurular Vakıfbank şubelerine gidip şahsen yapılmaktadır.

84

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz