vodafone müşteri hizmetlerini ücretsiz arama 2019

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Ücretsiz Bağlanma 2019

Birçok ülkede iletişim hizmeti sektöründe hatırı sayılır kullanıcıya sahip olan GSM operatörü Vodafone Türkiye’de de iyi bir başarı yakalamıştır. Kurduğu altyapısı ile müşterilerine verdiği desteği hala sürdürmektedir. Bazen sorunlar yaşadığınızda sizin sorunlarınızı şubeye gitmeden müşteri hizmetlerine ulaşarak ücretsiz bir şekilde çözebileceğinizi biliyor musunuz?

vodafone müşteri hizmetlerini ücretsiz arama 2019
vodafone müşteri hizmetlerini ücretsiz arama 2019

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Ücretsiz Bağlanma

Hayatımızın en önemli vazgeçilmezi olan ve genci yaşlısı çoluğu çocuğu demeden herkesin sürekli elinde olan ve bu zamana kadar bireysel olarak en çok kullanılan ürünlerden biri cep telefonlarıdır. Telefonlar ilk zamanda sadece görüşme yapılması için kullanılmaktaydı.

Teknolojik gelişmelerle sürekli uyum içerisinde olan telefonlar artık laptop masaüstü bilgisayar da bulunan birçok özelliği hatta fazlasını içinde barındırmaktadır. Telefon piyasasında olan büyük rekabetten dolayı sürekli gelişmekte ve insanların hayatını daha da kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Artık banka işlemlerini bile telefondan rahatça şubelere gitmeden hallede bilmekteyiz.

Telefonlarda görüşme yapabilmek mesaj çekebilmek internet kullanabilmek için SIM kart gereksinimi duyulmaktadır. Bu amaca yönelik birkaç tane operatör şirketi mevcuttur. Burada esas olan operatör şirketlerinin sunmuş oldukları daha uygun fiyatlı kampanyaları ve operatör şirketlerinin baz istasyonlarının yaygınlığını göz önünde bulundurarak seçim yapmaktır.

Baz istasyonunun yaygınlığı çok önemlidir çünkü baz istasyonu yaygın olmayan operatör şirketleri nin hatları maalesef ki kullanıcının şebeke sorunu veya çekim gücü az olduğu için yapmak istediği işi her an her yerde yapmasına engel teşkil etmektedir.

Burada operatör seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan birisi de müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetlerinin kişilere sunmuş olduğu destek çok önemlidir. Tabii ki burada müşteri hizmetlerine bağlanmak ücreti de göz önünde bulundurulmalıdır.

Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz bağlanma nasıl gerçekleşmektedir gelin beraber inceleyelim. Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz bağlanmanın birkaç farklı yolu var.

Hangi Numarayı Arayacağım?

Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz 542 yıl arayarak Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanabilir siniz. Diğer operatörlerden ve sabit hatlardan Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0 (542) 542 00 00 arayabilirsiniz. Eğer yurtdışından Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız +90 (542) 542 00 00 arayabilirsiniz.

Yukarıda Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmanın yollarına gösterdik peki ya Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz nasıl bağlanabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerine 0542 0542 542 0000 faturalıdan faturasız hatlardan numaralarını arayarak ücretsiz bağlanabilirsiniz. Burada ücretsizden kasıt tarifede bulunan dakikalardır.

Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz bağlanma nin 2 farklı yolu daha vardır. Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz bağlanmanın birinci yolu haberleşmenize engel olan teknik çağrılar için sesli yanıt sistemi 0546 354 25 42 aramalarıdır. Bu sadece Vodafone faturalı veya faturasız hatlar için geçerlidir.

Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz bağlanmanın diğer bir yolu ise red tarifeli olan Vodafone kullanıcıları için kırmızı yazıp 70 48 e SMS atılması ile olur. Bu e SMS atıldıktan sonra Vodafone müşteri hizmetleri size 2 dakika sonra geri dönüş yapacaktır. Böylelikle Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz bağlanmış olacaksınız.

126

4 Responses

 1. Görkem CAN
  Mart 6, 2019
 2. Askeri malzeme
  Mart 6, 2019
 3. mp3 indir
  Mart 11, 2019
 4. bthn dmrl
  Mart 11, 2019

Yorum Yaz