Ziraat Bankası 'Birleştiren İhtiyaç Kredisi' Nedir?

Ziraat Bankası ‘Birleştiren İhtiyaç Kredisi’ Nedir?

Ziraat Bankası, mevcut kredi kartı borçlarını ödemekte zorluk yaşayan  veya birikmiş kredi kartı borçlarını yapılandırmak isteyen müşterilerine “Birleştiren İhtiyaç Kredisi” olarak bir kredi paketi hazırlamıştır.

Türkiye’nin köklü bankalarından ve bir devlet bankası olan Ziraat Bankası, ülke ekonomisine destek verme misyonu doğrultusunda, ekonominin vazgeçilmez temel direği olan biz bireylerin kredi kartı borçlarını ödemekte zor durumlara düşmesini önlemek amacı ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yeni bir ürün paketini bizlere sunmuştur.

Ziraat Bankası “Birleştiren İhtiyaç Kredisi” ile mevcut ve yeni bireysel müşterilerinin ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını aylık gelirlerine uygun ödeme planı altında bütçeniz zorlanmadan uygun koşullarda birleştirme imkânı sunulmaktadır.

 Böylece Ziraat Bankası’na kredi kartı borcu olanların ve gerek diğer banka kredi kartı borcu olan müşterilerinin borçluluk düzeylerinin dengelenmesi, finansal açıdan mali yapılarının daha sağlıklı ve yönetilebilecek pozisyona getirmeyi amaç hedeflemektedir. Gelelim paketin içeriklerine, Ziraat Bankası da Halkbankası’nın sunduğu paketin aynısını uygulamaktadır. Açıklamak gerekirse,

Birleştiren İhtiyaç Kredisi, kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile;1 ay ile 24 aya kadar olan taksitlendirmelerde uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,10 olarak sunmaktadır. 25 ay ile 60 aya kadar olan taksitlendirmelerde faiz oranı aylık yüzde 1,20 ile müşterilerine sunmaktadır.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi, Ziraat Bankasına olan kredi kartı borcu ve diğer bankalarda bulunan mevcut bireysel kredi kartı borçlarının ödenmesini içeren bir pakettir. Eğer Birleştiren İhtiyaç Kredisinden faydalanmak istiyorsanız, kredi kartı kapsamında borcunuz ödenecek ve diğer Banka kredi kartını iptal ettirmesi gerekecektir.

Ziraat Bankası, Birleştiren İhtiyaç Kredisi başvurularından faydalanmak isteyen müşteriler şubeler aracılığı ile şahsen başvuru yapılabileceklerdir.

80

Henüz Yorum Yok

Yorum Yaz